"לימור כתזונאית היא אשת מקצוע קשובה ומקצועית שיודעת להתאים את הפתרון לאדם, יורדת לעומק לא מוותרת לך ויודעת להתחבר ליעדים שאתה מציב לעצמך ולהביא אותך לשם.

תמיד יש עם מי להתייעץ ולקבל תשובה. בשבילי היא הייתה הבן אדם הנכון בזמן הנכון ויש לה את אמוני המלא שהיא השותפה הנכונה לאתגרים שבחרתי לי."

מיכה בר

"לימור היקרה,תודה על המסירות, ההתמדה, ההובלה, המקצועיות, רוחב האופקים והסבלנות לרצונות הסותרים וליכולות השונות והמשתנות. רק על עצם העובדה שחלק מאיתנו מרימים שתי רגליים ביחד באוויר ועושים תנועות של ריצה מגיע לך פרס ישראל או לכל הפחות פרס אבן גבירול או שדרות רוקח."

קבוצת עו"דרצים

"לימור מאוד מקצועית בעבודתה כמאמנת ריצה.
בהמשך לימור טיפלה בי כנטורופתית בזמן שהייתי בהכנות למרתון רומא. דרך לימור הכרתי את הנטורופתיה- עולם חדש של תזונה אחרת, יותר בריאה ומאוד קלה יחסית להתחלת דיאטה לירידה במשקל ולשמור על בריאות תקינה.
הודות לטיפול של לימור הצלחתי לרדת 6 ק"ג במשקל, התאמנתי לפי כל התוכניות ומרגיש מצוין עם הרבה כוח  ואנרגיה. 
המרתון ברומא היה חוויה מאוד מוצלחת עבורי"

 

דר' אדוארדו שחר

"זה מספר שנים שלימור ביגון מתאמנת וכעת גם מדריכת ריצה במועדון רצי תל אביב.
לימור מביאה לאימון הרבה ידע תיאורטי כנטורופטית וביישום שיטות אימון שרכשה במהלך שנות האימונים שלה כרצה במרת"א אבל גם הרבה ידע מעשי שצברה לאורך אלפים רבים של קילומטרים של ריצה.
את הידע התיאורטי לימור יודעת לשלב בידע ובניסיון המעשי שצברה ולהעביר אותו לרצים אותם היא מדריכה.
עומק ועושר של ניסיון מגוון במרתוני כביש ובריצות שטח מהמאתגרות ביותר בעולם הופכים את לימור למדריכת ריצה מהשורה הראשונה בארץ.
ברגישות ובהקשבה לכל אחד בקבוצה, לימור יודעת להוציא את הפוטנציאל הטמון בכל אחד מהרצים בקבוצה. 
אני ממליץ בחום לכל אחד, בין אם הוא עושה את צעדיו הראשונים בעולם הריצה או שהוא כבר רץ מנוסה השואף לאתגר את עצמו, לזכות בהדרכה, בתמיכה ובליווי של לימור".

 

דניאל קרן

"אני בספורט הריצה כשנתיים אליו עברתי מהליכה  בחוף הים. לאחר מספר חודשים הצטרפתי לאימון עם לימור בבוקר, תחילה פעם בשבוע ולאחר מכן פעמיים. האימונים באווירה נעימה , מאתגרים ומגוונים וכוללים סגנון מהירות עליות וכוח. כשהתחלתי רצתי בקושי מספר קילומטרים והיום חצי מרתון, בזכות האימונים עם לימור".

י.ש

"שמי גיל אזולאי 
את לימור הכרנו לפני כשלוש שנים בהרצאה על תזונת רצים בתור אדם שמתעניין באורח חיים בריא שמנסה ליישם את הידע שאני רוכש אבל כנראה שלא בצורה מקצועית ונכונה. 
החלטתי בתחילה אני ולאחר כשלושה חודשים בת זוגי דניאלה לקבל יעוץ פרטני על בסיס בדיקות דם לקבל תמונת מצב וכלים כדי שאוכל ליישם בצורה מקצועית את אורח החיים הבריא וכמובן לשפר את ביצועי הריצה שאני מתאמן מזה מספר שנים.
השינוי לא אחר לבוא והתוצאות היו מדהימות ..שיפור של לפחות של 15% בתוצאות . כמוכן הרגשתי הכללית השתפרה מאד.

 
הליווי של לימור והתמיכה שנעשתה על ידה במהלך השנים וכמובן פגישות  המשך כדי למקד ולהעצים את הטיפול גרם גם לבת זוגי להצטרף לפגישות וכמובן התוצאות לא אחרו לבוא הרגשתה הכללית השתפרה מאד וגם הקלוגרמים נשרו בהתאם.

 
לסיכום : לימור שינתה לנו את החיים ותרמה רבות לאורך החיים הבריא שאנחנו חיים בו וכמובן נמשיך לחיות בו בתמיכתה".

 

גיל אזולאי

"לימור כמאמנת ומתאמנת במרת"א הביאה לקבוצה הרבה מניסיונה הרב, אם בייעוץ אישי למתאמנים, אם בהרצאות למועדון או בשיחות ריצה מתגלגלות. 

השילוב בין נטורופתיה ומאמנת ריצות ארוכות נמצא בדיוק בחתך של הרבה דילמות וקושיות לרצים.

ללא ספק ששילוב זה, ההבנה העמוקה והידע משני התחומים מביאים לספורטאי תחושת בטחון רבה בליווי האישי הנעשה דרכה.

מומלץ בחום".

גיא זלוף