top of page

"לימור כתזונאית היא אשת מקצוע קשובה ומקצועית שיודעת להתאים את הפתרון לאדם, יורדת לעומק לא מוותרת לך ויודעת להתחבר ליעדים שאתה מציב לעצמך ולהביא אותך לשם.

תמיד יש עם מי להתייעץ ולקבל תשובה. בשבילי היא הייתה הבן אדם הנכון בזמן הנכון ויש לה את אמוני המלא שהיא השותפה הנכונה לאתגרים שבחרתי לי."

מיכה בר

"לימור היקרה,תודה על המסירות, ההתמדה, ההובלה, המקצועיות, רוחב האופקים והסבלנות לרצונות הסותרים וליכולות השונות והמשתנות. רק על עצם העובדה שחלק מאיתנו מרימים שתי רגליים ביחד באוויר ועושים תנועות של ריצה מגיע לך פרס ישראל או לכל הפחות פרס אבן גבירול או שדרות רוקח."

קבוצת עו"דרצים

"לימור מאוד מקצועית בעבודתה כמאמנת ריצה.
בהמשך לימור טיפלה בי כנטורופתית בזמן שהייתי בהכנות למרתון רומא. דרך לימור הכרתי את הנטורופתיה- עולם חדש של תזונה אחרת, יותר בריאה ומאוד קלה יחסית להתחלת דיאטה לירידה במשקל ולשמור על בריאות תקינה.
הודות לטיפול של לימור הצלחתי לרדת 6 ק"ג במשקל, התאמנתי לפי כל התוכניות ומרגיש מצוין עם הרבה כוח  ואנרגיה. 
המרתון ברומא היה חוויה מאוד מוצלחת עבורי"

 

דר' אדוארדו שחר

"זה מספר שנים שלימור ביגון מתאמנת וכעת גם מדריכת ריצה במועדון רצי תל אביב.
לימור מביאה לאימון הרבה ידע תיאורטי כנטורופטית וביישום שיטות אימון שרכשה במהלך שנות האימונים שלה כרצה במרת"א אבל גם הרבה ידע מעשי שצברה לאורך אלפים רבים של קילומטרים של ריצה.
את הידע התיאורטי לימור יודעת לשלב בידע ובניסיון המעשי שצברה ולהעביר אותו לרצים אותם היא מדריכה.
עומק ועושר של ניסיון מגוון במרתוני כביש ובריצות שטח מהמאתגרות ביותר בעולם הופכים את לימור למדריכת ריצה מהשורה הראשונה בארץ.
ברגישות ובהקשבה לכל אחד בקבוצה, לימור יודעת להוציא את הפוטנציאל הטמון בכל אחד מהרצים בקבוצה. 
אני ממליץ בחום לכל אחד, בין אם הוא עושה את צעדיו הראשונים בעולם הריצה או שהוא כבר רץ מנוסה השואף לאתגר את עצמו, לזכות בהדרכה, בתמיכה ובליווי של לימור".

 

דניאל קרן

"אני בספורט הריצה כשנתיים אליו עברתי מהליכה  בחוף הים. לאחר מספר חודשים הצטרפתי לאימון עם לימור בבוקר, תחילה פעם בשבוע ולאחר מכן פעמיים. האימונים באווירה נעימה , מאתגרים ומגוונים וכוללים סגנון מהירות עליות וכוח. כשהתחלתי רצתי בקושי מספר קילומטרים והיום חצי מרתון, בזכות האימונים עם לימור".

י.ש

"שמי גיל אזולאי 
את לימור הכרנו לפני כשלוש שנים בהרצאה על תזונת רצים בתור אדם שמתעניין באורח חיים בריא שמנסה ליישם את הידע שאני רוכש אבל כנראה שלא בצורה מקצועית ונכונה. 
החלטתי בתחילה אני ולאחר כשלושה חודשים בת זוגי דניאלה לקבל יעוץ פרטני על בסיס בדיקות דם לקבל תמונת מצב וכלים כדי שאוכל ליישם בצורה מקצועית את אורח החיים הבריא וכמובן לשפר את ביצועי הריצה שאני מתאמן מזה מספר שנים.
השינוי לא אחר לבוא והתוצאות היו מדהימות ..שיפור של לפחות של 15% בתוצאות . כמוכן הרגשתי הכללית השתפרה מאד.

 
הליווי של לימור והתמיכה שנעשתה על ידה במהלך השנים וכמובן פגישות  המשך כדי למקד ולהעצים את הטיפול גרם גם לבת זוגי להצטרף לפגישות וכמובן התוצאות לא אחרו לבוא הרגשתה הכללית השתפרה מאד וגם הקלוגרמים נשרו בהתאם.

 
לסיכום : לימור שינתה לנו את החיים ותרמה רבות לאורך החיים הבריא שאנחנו חיים בו וכמובן נמשיך לחיות בו בתמיכתה".

 

גיל אזולאי

"לימור כמאמנת ומתאמנת במרת"א הביאה לקבוצה הרבה מניסיונה הרב, אם בייעוץ אישי למתאמנים, אם בהרצאות למועדון או בשיחות ריצה מתגלגלות. 

השילוב בין נטורופתיה ומאמנת ריצות ארוכות נמצא בדיוק בחתך של הרבה דילמות וקושיות לרצים.

ללא ספק ששילוב זה, ההבנה העמוקה והידע משני התחומים מביאים לספורטאי תחושת בטחון רבה בליווי האישי הנעשה דרכה.

מומלץ בחום".

גיא זלוף

לימור המדהימה,
לפני כחצי שנה החלטתי לקחת את הרצון שלי בשינוי ושיפור אורח החיים צעד קדימה ולעשות את זה בצורה מקצועית ויסודית.
בעקבות המלצה שקיבלתי הגעתי אליך.
כבר במפגש הראשון שלנו ( שנמשך למעלה משעתיים ! ) נחשפתי והבנתי כי מדובר ב״מקצוענית אמיתית״!
בעברי,על פני מספר שנים, התנסתי וניסיתי מספר מסגרות וגישות 
בהן לצערי לא מצאתי את מה שרציתי בו.
בדרכך הנעימה והרגישה הגדרנו ביחד מספר מטרות מוגדרות לפרק זמן קצוב של חצי שנה:
   1.    ירידה מבוקרת ומסודרת במשקל.
   2.    שיפור וטיוב איכות השינה.
   3.    ריצת מרתון מלא !
בתהליך האינטנסיבי והמקסים שעברנו יחד ראיתי כיצד מצד אחד גילית את האסרטיביות המקצועית הנדרשת ומצד שני גם את הרגישות וההבנה לתהליך היסודי אותו נדרשתי לעבור בפרק הזמן הקצוב והמוגדר שקבענו.
בתהליך הזה למן תחילתו… הרגשתי את האיכפתיות העצומה שלך ושמעל הכל הכרתי כאן גם חברה של ממש !!!
השינוי והשיפור הורגשו מבחינתי כבר בשלבים מוקדמים של התהליך,
כפי שגם שיתפתי אותך כבר אז.
בהכוונתך גיליתי מה זה ״לאכול נכון״ וכפועל יוצא מכך גם הק״ג החלו לרדת ובדיוק בקצב המבוקר והסדור שצפית…כך שהיום אני במשקל ״מופחת״ ב 15 ק”ג ביחס למשקל עימו פתחתי איתך בתהליך!!!
במקביל בנית לי תכנית מאתגרת לאימוני ריצה לפרק זמן של חצי שנה…
עם יעד לרוץ מרתון מלא בסופו !!!
למרות שהגעתי אליך עם ניסיון ראשוני ולא מקצועי בעולם הריצה, דרכך גיליתי ממש ממש את עולם הריצה… ובוודאי את עולם ההכנה היסודית והמקצועית הנדרשת על מנת לרוץ ריצת מרתון מלאה!
בדרך היו להם גם משברים ונקודות החלטה מעורפלות ( ענייני קורונה, פציעות וכדומה )… אותם השכלת להוביל ולנווט במקצועיות וברגישות עד לנקודת הסיום ובדיוק כפי שתוכנן…בריצת המרתון המלא ( לראשונה בחיי ! ) שרצנו יחד בליסבון פורטוגל לפני מספר ימים !!!
כמי שמאמין ומכיר בתהליכים יסודיים נדרשים בדרך לשינוי ושיפור משמעותיים בכל תחום בחיים… אני יודע להוקיר ולהעריך את המתנה הענקית שקיבלתי ממך בתהליך הקסום שעברנו יחד בחצי השנה האחרונה !
כיום,מספר ימים בלבד לאחר ריצת המרתון המרגשת שלנו יחד בליסבון ועם חזרתנו ארצה, אין לי כל ספק כי הכלים החשובים שקיבלתי ממך ימשיכו ללוות אותי באורח חיי גם להמשך, בתזונה ובריצה כאחד!
כך גם אין לי כל ספק כי נשמור על הקשר החברי היפה והמיוחד שנרקם בינינו.
מה שנקרא…״אני כאן כדי להישאר…״ !!! :):):)
תודה ענקית על הכל !!!!

רון

לימור ביגון הכנה למרתון.jpeg
bottom of page