נטורופתית

אני נטורופתית מוסמכת (N.D ) ממכללת מדיסין, במשך השנים למדתי השתלמויות נוספות שונות בתחום הנטורופתיה כגון- אירידיולוגיה, שיאצו לנשים בהריון, צמחי מרפא ועוד.

 
בעלת קליניקה פרטית עם וותק וניסיון של 12 שנים ובה אני משתמשת במגוון שיטות הטיפול הנטורופתי ובניהן תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך, דמיון מודרך, שיחות, הקנית הרגלים לפעילות גופנית תקינה, טכניקות מגע, אירידיולוגיה, אבחנת לשון, דופק, הרכבי הגוף( אחוזי שומן ושריר) בדיקות שעבר, רקע רפואי אישי ומשפחתי, עבודה מעמיקה על מצבו המנטאלי של המטופל ועוד.


במסגרת הטיפול (בפגישה הראשונה) אני עורכת אבחון מקיף של המטופל החל מבדיקות דם ועד להרגלי החיים, מצב רוחו, מצבו הפיזיולוגי, מטרותיו, רקע רפואי, רגישויות ואלרגיות וכן רקע רפואי משפחתי זאת על מנת להתאים ולדייק  לו את הטיפול השלם והטוב  ביותר מתוך האמונה שלי כנטורופטית בגישה ההוליסטית אני רואה את האדם כשלם ושואפת לטפל בו בכל ממדיו הגופני, הנפשי והרוחני.


כל הכלים הללו מאפשרים עבודה מעמיקה אשר נועדה להבטיח ולשפר את מצבו הבריאותי ואיכות חייו של האדם המגיע אלי לטיפול. 

 

תזונה וריצה

כנטורופתית ומאמנת ריצה אני מתאימה תפריטי תזונה למטופליי העוסקים בספורט בהתאם למטרתם באימון, לסוג האימון, משקלו של המטופל ומשך

ועצימות הפעילות הגופנית בה עוסק וזאת כחלק מהדרך להשגת היעד שכן תזונה היא חלק קריטי בהצלחה, בשיפור הביצועים ובהעצמת המאומן.

 
מאחר שאני רצה בעלת ניסיון רב אני מרגישה את הצרכים מבפנים, מכירה בקשיים, יודעת לנהל אותם, לקצוב זמנים ולהשיג מטרות. 

טיפולי הנטורופתיה שלי מתאימים לכל אדם הרוצה לשפר את איכות חייו ובריאותו, מבוגרים, צעירים, מי שמעוניין לרדת במשקל/ למטרת דיאטה, ספורטאים (מקצוענים או חובבנים) הרוצים לשפר את ביצועיהם, טבעונים ועוד.  אני מבטיחה להוביל אתכם להצלחה ביישום התפריטים שתואמים את ההרגלים המטיבים עמכם, לנטר ולסלק הרגלים המזיקים לכם.


ארגז הכלים שלי מגוון ורחב ונוגע בכל המכלול של הגוף והנפש שלכם. הייעוץ שלי הוא אישי ומלווה אתכם גם לאחר הפגישה וקביעת כמות הפגישות נעשית בהתאמה אליכם, לרצון ולצורך שלכם.


אני מתאימה לכל מטופל את סגנון הטיפול המיוחד לו. יש מטופלים שצריכים מפגשים תכופים, קשר ומעקב אינטנסיבי ויש מטופלים שיודעים לעשות שימוש יומיומי עצמאי בכלים שמקבלים במהלך הטיפול, מה שמצריך פחות פגישות. עם כולם אני שומרת על תקשורת רציפה ומעקב על יישום תוצאות המפגשים בחיי היום יום.


השירות שלי תומך ואמפתי, מלמד לתזונה מותאמת הנותנת שיפור מידי של מצבכם הבריאותי ואיכות חייכם וכן הכושר הגופני שלכם.
 

אני מקבלת בקליניקה ברמת גן וגם יכולה להגיע לימים מרוכזים למספר מטופלים או קבוצות אנשים.

מאמנת ריצה

בעלת תעודת מאמנת לריצות ארוכות מקמפוס שיאים.

 

אני מאמנת קבוצות ויחידים (מועדון רצי תל אביב, קבוצות של חברות ואימונים אישיים)

אולטרה מרתוניסטית בעצמי, משתתפת בתחרויות בארץ  ובעולם- מרתונים וריצות שטח טריילים(השלמתי תחרויות של עד 103 ק"מ וכן תחרות רב יומית 300 ק״מ בהרי האטלס שבמרוקו)


מאמנת רצים עם מטרה ממוקדת- שיפור שיא אישי מרתוניסטי כמו גם מתחילים הרוצים לקום מהספה ולעשות צעדים ראשונים בעולם הריצה.
באימונים משלבת אימוני כוח וחיזוק פונקציונליים לריצה כחלק ממסגרת אימון הריצה. 


תוכניות הריצה שלי הן דינמיות ומותאמות לזמן והיכולת שלכם, תוך שיפור מתמיד הניתן למדידה איכותית וכמותית- תגיעו לקצב הריצה וקצב הירידה במשקל הטוב והמתאים עבורכם.

 

מרצה בנושאי תזונה 

בהרצאותיי אני מתאימה את תוכן ההרצאה לצרכי קהל ושמה דגש על הפרקטיקה וכיצד ליישם את התיאוריה והמלצות התזונה בפועל בחיי היום יום.

 

  • תזונה נכונה לכלל האוכלוסיה- הורדת משקל, ניקוי, תזונה נבונה ובריאה, תזונה המטיבה עם מחלות ספציפיות ותזונה למניעת תחלואה.

  • תזונת ספורט ותזונה לרצים בפרט- מה לאכול לפני/ במהלך/ אחרי אימון.

  • טבעונות- הקשר בין מאכלים ספציפיים (סופר פוד) המותאמים למטופל, תוספי מזון וצמחי מרפא.

 

אימון מנטאלי

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות (B.A) מהמכללה למנהל ובעלת תעודה לאימון אישי (קואצ׳רית) מאוניברסיטת ת״א.
 

קואצ'רית לאורח חיים בריא ואיכותי, התווית הדרך להשגת מטרות מכל עולמות התוכן.


כחלק מהאימון המנטאלי, אני מסייעת ונותנת למטופלי כלים המאפשרים התמודדות עם לחצים, פיתוח חשיבה חיובית, יכולת קבלת החלטות, ניהול משברים, ראיית החזון והבאת גורמים חיוביים לחשיבה. מלמדת להכיל את הכלים הללו לתחומים שונים בחיי המטופל וכך להתמקד בחלומות, שאיפות, ערכיו ומטרותיו של המטופל.